10 watt jammer sinyal köreltici

Sinyal Kesici Jammer ( 10 watt)

Yüzde yüz yerli olarak imal ettiğimiz 10 watt çıkış gücüne sahip sinyal kesici sinyal karıştırıcı jammer  cihazımız yazılım tasarım ve dizayn olarakta tamamen yerli üretimdir . Yüksek frekans sistemleri konusunda ilkleri başaran şirketimiz cep telefonu kullanımının sorun oluşturduğu yerler için ürettiği en düşük çıkış gücüne sahip ürünümüzdür .

Ürettiğimiz 10 watt gsm sinyal kesici jammer ürünü baz istasyonlarının uzak olduğu noktalarda ortalama on ile yüzmetrekare arasında değişen bölümlerde cep telefonlarından sesli görüşme veri bağlantısı (internet) gibi özelliklerin geçici olarak durdurulması amacıyla kullanılmaktadır .

Yüzde yüz yerli üretim olan 10 watt gsm sinyal kesici jammer cihazı ülkemizde kullanılan mobil haberleşme sistemlerinin tamamını bloke etmektedir  . Edge olarak isimlendirilen analog ses iletimi 3G  UMTS HSPA HSPA+ terimleriyle anılan mobil veri mobil dijital ses  iletimi alımı ve en son olarak ülkemizde kullanılmaya başlayan ve dünyada sadece üç ülkede kullanılan LTE 4.5G yüksek hızlı veri sistemini tamamen bloke etmektedir .

Ülkemizde 4.5G LTE komünikasyon  sistemini bloke eden ilk firma özelliğimizin yanı sıra ürettiğimiz sistemlerin modüler olması vasıtasıyla ilerki yıllar için planlanan 5G gibi Sistemlere Geçişinde ise sadece modül ilavesiyle çalışmaya devam edecek olup yeniden bir cihaz almaya gerek duyulmayacaktır .  10 watt gsm sinyal kesici jammer cihazı yerli üretim olduğundan iki yıl ücretsiz garanti ve kalibrasyon on yıl yedek malzeme garantisi altında tarafınıza sunulmaktadır .

Aşırı yüksek  şebeke besleme voltajı sıvı temas yetkisiz müdahale çalışma ortamındaki çalışmaya engel teşkil eden bağıl nem ısı gibi durumlar garanti kapsamı dışındadır . Sistem çalışma esnasında ortamda bulunan wifi dect telefonlar kablosuz klavye maus  kablosuz kumanda gibi diğer sistemlere etki etmemesi için ürün laboratuvarda kontrol edilirken çıkış filtreleri oluşturularak başka frekanslara olan etkileri tamamen bertaraf edilmektedir . ürettiğimiz jammer cihazı için teknik veriler aşağıda belirtilmiş olup imalatçı firma olduğumuzdan taleplerinize uygun istenilen frekans ve güçlerde özel imalat yapabilmekteyiz .

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

Besleme voltajı190/240 Volt AC 2,2 amper
Çalışma Sıcaklığı-20  /  +40
Garanti Süresi2 yıl garanti 10 yıl yedek parça garantisi
Anten Yapısı5 adet 3 dbI ommidirectional  ( eşyönlü )  anten
Frekans Ve Çıkış Gücü790/820  Mhz – 2 Watt

925/960  Mhz – 2 Watt

1805/1880 Mhz – 2 Watt

2110/2170 Mhz – 2 Watt

2550/2690 Mhz – 2 Watt