kalite politikası

Jammersystem olarak kalite politikamız ;

  • İnnovasyon odaklı ürün gelişimi ve imalatı
  • Koşulsuz müşteri memnuniyeti
  • Sürekli gelişim sağlamak
  • Çevreye saygılı olmak
  • Uygulamalarda paydaşlara karşı şeffaflık
  • Entegre yönetim sisteminin etkinliğini sürekli iyileştirmek

 

Jammersystem ; Ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak, müşteri istek ve beklentilerini yerine getirecek şekilde üretimden satış sonrası teknik servis hizmetlerine birçok faaliyeti yürütmektedir. Verimliliği ve kaliteyi artırmak için “sürekli iyileştirme” ve “ilk defada doğru üretim” ilkesiyle hareket etmektedir. İnsan sağlığına ve çevreye saygılı üretim anlayışı içerisinde, tüm hedeflerine çalışanların mutluluğunu gözeterek ulaşmaktadır.

Jammersystem ; Kalite, Çevre, Bilgi Güvenliği ve İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistem Standartlarını şartlarını karşılayan Entegre Yönetim Sistemine sahiptir.
Haberleşme, elektronik ve savunma sanayii alanlarında faaliyet gösteren Jammersystem’ in, Entegre Yönetim Sistemi şartlarına uygun olarak, tasarım, üretim, montaj, pazarlama, satış, dağıtım, devreye alma ve satış sonrası teknik servis hizmetleri ve ithalat-ihracat şeklinde tanımlanan faaliyetleri belgelendirilmiştir.

Jammersystem ; Bünyesinde görev yapan personel OHSAS18001 , ISO22000 , ISO9001 ve ISO14001 Gibi Eğitim programlarına katılarak sertifikasyon programından başarı ile geçmiştir . Ayrıca üretimi yapılan sistemler MIL STD 810 standartlarını karşılacak biçimde üretilmektedir