3G 4,5G GSM Jammer sistemleri

Yazılım tasarım dizayn olarak tamamen yerli olan 50 watt 3G 4G 4.5G fabrika tipi jammer sinyal kesici cihazımız çalışma prensibi olarak diğer sistemlerden farklı çalışmaktadır. Sistem çalışma esnasında EDGE ve DCS Komünikasyon sistemini bloke etmez bu sayede analog ses iletimi ve alımında herhangi bir karıştırma yapmadığından etki alanında bulunan cep telefonları ses aramasına açıktır.

Fakat LTE 4G  4.5G 3G HSPA  HSPA+  UMTS gibi veri destekli komünikasyon bandlarının tamamı bloke edilerek 50 watt 3G 4G 4.5G fabrika tipi jammer etki alanında bulunan cep telefonları mobil şebeke üzerinden GSM alt yapı sistemini kullanarak baz istasyon ile bağlantı kuramaz bu sayede interneti kullanamazlar. Bu sistem personelin acil durumlarda telefonla görüşmesine imkan verir fakat iş saatlerinde telefondan internete girerek iş gücü kaybını yada konsantrasyon eksikliğini önleyerek çalışma sahasında oluşabilecek iş kazalarına karşı teknik önlem oluşturan sistemdir.

50 watt 3G 4G 4.5G fabrika tipi jammer sistemimiz ommi directional (eşyönlü) anten sistemiyle çalışmakta olup 360 derecelik dairesel hatta yayın yapabilmektedir. Sistem üzerinde bulunan fanlar aracılığıyla sistemde çalışırken oluşan ısı hava sirkülasyonu ile bertaraf edilir ve sistemin 24 saat kesintisiz çalışmasına zemin sağlar.

Ağırlıkla fabrikalar tarafından tercih edilen ürün çeşidimizdir. Endüstriyel kablosuz techizata istenmeyen etki durumu söz konusu olmadığından sistemin çalıştığı sahada Wifi yada ISM bandları etkilenmemektedir bu durumda kablosuz PLC yada benzeri sistemlerin  kablosuz haberleşmesine engel teşkil etmemektedir.

50 watt 3G 4G 4.5G fabrika tipi jammer sinyal kesici sistemimiz üzerinde bulunan potansiyometreler aracılığıyla çıkış gücü seviyesi ayarlanabildiğinden  etki mesafesi kullanıcı tarafından özel bir eğitime gerek kalmadan işletilecek hale getirilmiştir.

Sistemin çalıştığı lokasyondaki yüksek orandaki bağıl nem dengesiz şebeke voltajı sıvı temas yada yetkisiz müdahale sistemi garanti kapsamı dışında bırakır. Tavsiye ettiğimiz sistem önerisi ise güç kaynağı üzerinden stabil voltaj ve sistemin kuru ve serin bir noktada çalıştırılmasıdır. Bu sayede sistem uzunca yıllar sorunsuzca hizmet verecektir.

Üretici imalatçı firma olduğumuzdan sistem üzerinde talep edilen herhangi bir değişik durumunda gerekli güncelleştirmeler yada talepler olumlu sonuçlanacağı gibi farklı fikir öneri yada özel tasarım sistem konfigürasyonu talepleriniz tarafımızca  uzman ekibimizce değerlendirilerek projelerinizi hayata geçirebilmekteyiz. 50 watt 3G 4G 4.5G fabrika tipi jammer sinyal kesici sistemimize ait teknik veriler aşağıdaki gibidir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Besleme voltajı190/240 Volt AC 5,6 amper
Çalışma Sıcaklığı-20  /  +40
Garanti Süresi2 yıl garanti 10 yıl yedek parça garantisi
Anten Yapısı5 adet 3 dbI ommidirectional  ( eşyönlü )  anten
Frekans Ve Çıkış Gücü790/820  Mhz – 10 Watt

925/960  Mhz – 10 Watt

1805/1880 Mhz – 10 Watt

2110/2170 Mhz – 10 Watt

2550/2690 Mhz – 10 Watt