40 watt jammer sinyal kesiciler

%100 yerli olarak imal ettiğimiz 40 watt çıkış gücüne sahip Gsm Gprs Wifi sinyal kesici sinyal karıştırıcı jammer cihazımız yazılım tasarım ve dizayn olarakta tamamen yerli üretimdir. Yüksek frekans sistemleri konusunda ilkleri başaran şirketimiz cep telefonu, kablosuz internet sistemi, konum bilgileri kullanımının sorun oluşturduğu yerler için ürettiği 40 watt çıkış gücüne sahip ürünlerimizden biridir.

Ürettiğimiz 40 watt Gsm Gprs Wifi sinyal kesici jammer ürünü baz istasyonlarının uzak olduğu noktalarda ortalama 25  ile 120 metrekare arasında değişen bölümlerde cep telefonlarından sesli görüşme veri bağlantısı (internet) modem üzerinden alınan kablosuz internet ayrıca konum bilgisi gibi özelliklerin geçici olarak durdurulması amacıyla kullanılmaktadır. Sistem genellikle toplantı salonları yönetim kurulu ofisleri gibi yerler için tasarlanmıştır .

 %100 yerli üretim olan 40 watt çıkış gücüne sahip Gsm Gprs Wifi sinyal kesici sinyal karıştırıcı jammer  ülkemizde kullanılan mobil haberleşme sistemlerinin tamamını bloke etmektedir. Edge olarak isimlendirilen analog ses iletimi 3G UMTS HSPA HSPA+ terimleriyle anılan mobil veri mobil dijital ses  iletimi alımı ve en son olarak ülkemizde kullanılmaya başlayan ve dünyada sadece üç ülkede kullanılan LTE 4.5G yüksek hızlı veri sistemini tamamen bloke etmektedir.

Ülkemizde 4.5G LTE komünikasyon sistemini bloke eden ilk firma özelliğimizin yanı sıra ürettiğimiz sistemlerin modüler olması vasıtasıyla ileriki yıllar için planlanan 5G gibi Sistemlere Geçişinde ise sadece modül ilavesiyle çalışmaya devam edecek olup yeniden bir cihaz almaya gerek duyulmayacaktır. 40 watt çıkış gücüne sahip Gsm Gprs Wifi sinyal kesici sinyal karıştırıcı jammer yerli üretim olduğundan 2 yıl ücretsiz garanti ve kalibrasyon 10 yıl yedek malzeme garantisi altında tarafınıza sunulmaktadır.

Aşırı yüksek  şebeke besleme voltajı sıvı temas yetkisiz müdahale çalışma ortamındaki çalışmaya engel teşkil eden bağıl nem ısı gibi durumlar garanti kapsamı dışındadır. Sistem çalışma esnasında ortamda bulunan wifi, dect telefonlar, kablosuz klavye, mouse gibi sistemleri tamamen bloke eder, Gps konum bilgisinide ortamdan yalıtır. Ürün hedef frekanslar dışında başka bir frekansda etki etmemesi için ürün laboratuvarda kontrol edilirken çıkış filtreleri oluşturularak başka frekanslara olan etkileri tamamen bertaraf edilmektedir. Ürettiğimiz jammer cihazı için teknik veriler aşağıda belirtilmiş olup imalatçı firma olduğumuzdan taleplerinize uygun istenilen frekans ve güçlerde özel imalat yapabilmekteyiz.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Besleme voltajı190/240 Volt AC 3,6 amper
Çalışma Sıcaklığı-20  /  +40
Garanti Süresi2 yıl garanti 10 yıl yedek parça garantisi
Anten Yapısı8 adet 3 dbI Ommidirectional  ( eşyönlü )  anten
Frekans Ve Çıkış Gücü

790/820  Mhz – 5 Watt
925/960  Mhz  – 5 Watt
1100/1400  Mhz – 5 Watt
1570/1620 Mhz – 5 Watt
1805/1980 Mhz – 5 Watt
2110/2170 Mhz – 5 Watt
2400/2550 Mhz – 5 Watt
2550/2690 Mhz – 5 Watt