75 watt jammer sinyal kesici

%100 yerli teknoloji ile imal ettiğimiz 75 watt yönlü jammer sinyal kesici yüksek güç  serimizde bulunan sistemlerden biridir. Baz istasyonu mesafesinin çok yakın olduğu alanlar yada bloke edilecek etki sahasının geniş olduğu fabrikalar stadyumlar konser ve tiyatro salonları brifing toplantı salonları gibi lokasyonlar için geliştirdiğimiz özel bir sistemdir.

Sistem bileşenleri arasında yer alan ve üretilen RF sinyali doksan derecelik açıyla sahaya aktaran dünya standartlarında anten üretimi yapan ve bu konuda birçok ödül sahibi olan alman malı Kathrein marka panel sektör kazançlı anten sistemi kullanılmıştır. Seçilen antenler vasıtasıyla üretilen Rf sinyal sadece hedef bölgeye aktarıldığından hedef lokasyon dışında bir alana etki söz konusu değildir.

75 watt yönlü jammer sinyal kesici sistemimiz portatif yapıda olduğundan herhangi bir uzmanlık gerektirmeden farklı lokasyonlara taşınabilir sadece çalışması gerekli noktada şebeke voltajı temin edilmesi yeterli olacaktır. Sistem resimde plastik pano içerisine yerleştirilmiş dış ortamda çalışabilecek hale getirilmiştir. Talep durumunda sistem kutusu müşteri tarafından gelecek talepler doğrultusunda değişebilir yapıdadır. Ülke çapında bir çok kimyevi madde üretimi yapan fabrikalarda askeri üslerde ürettiğimiz bu sistem kullanılmaktadır.

75 watt yönlü jammer sinyal kesici sistemimiz EDGE UMTS HSPA HSPA+ LTE 3G 4G 4.5G tüm komünikasyon sistemlerini bloke etmekte olup ilerki yıllarda yayına başlaması planlanan 5G komunikasyon sistemi devreye girdiğinde sisteme entegre edilecek modül yardımıyla sistem güncellenerek çalışmaya devam edecektir.

Sistem bileşenlerinden RF Power bölümlerinin tamamında LDMOS teknolojisi  kullanıldığından sistem içi enerji harcaması en aza indirilmiş sistem çalışırken oluşacak ısı miktarı en aza indirilerek  fanlar vasıtasıyla ısı tahliyesi hızlı yapıldığından sistemin yirmi dört saat çalışabilmesi uzun ömürlü olması sağlanmıştır. Çünkü 50 Watt üstü jammer sistemlerinde kesintisiz çalışma oranı  maksimum  4 saat civarında olup en yakın rakip ürünle aramızda kesintisiz çalışma konusunda açık fark bulunmaktadır.

75 watt yönlü jammer sinyal kesici sisteminin çalışması için gerekli koşullar aşağıdaki gibi olup yüksek seviyede bağıl nem dengesiz şebeke voltajı sıvı temas yetkisiz müdahale gibi durumlar sistemin garanti kapsamı dışında olup sistemin sağlıklı çalışması için sistem kesintisiz güç kaynağı üzerinden beslenmesi hava sirkülasyonunun sağlıklı olması sistemin uzun süreli kullanımı için fayda sağlayacaktır.

Ürettiğimiz Sistemin güvenlik mesafesi  2 metre olup genellikle fabrika sahalarında duvara monte edilir güvenlik güçleri tarafından kullanılacaksa da K noktalarında Nizamiye kulübelerinin üzerine monte edilmektedir.  Sisteme ait teknik veriler aşağıdaki gibi olup talep halinde istenilen çıkış gücü seviyesinde üretim yapılmaktadır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Besleme voltajı190/240 Volt AC 8 amper
Çalışma Sıcaklığı-20  /  +40
Garanti Süresi2 yıl garanti 10 yıl yedek parça garantisi
Anten Yapısı5 adet 7 dbI kathrein panel yönlü  anten
Frekans Ve Çıkış Gücü790/820  Mhz – 15 Watt

925/960  Mhz – 15 Watt

1805/1880 Mhz – 15 Watt

2110/2170 Mhz – 15 Watt

2550/2690 Mhz – 15 Watt