telsiz ve broadcast sistemleri

Kablosuz veri iletişimi yani radyolar televizyonlar telsiz sistemleri gibi teknik ürünler günümüzün vazgeçilmez kitle iletişim araçlarından olmakla birlikte her geçen gün teknoloji olarak gelişmekte ve yenilenmektedir. Jammersystem Savunma Teknoloji A.Ş. olarak broadcast sistemler konusunda ülkemiz medya sektörüne hizmet vermektedir. Radyo Televizyon vericilerinin imalatı bakımı montajı anten sistemleri ve anten sistemi bileşenlerinin kontrolü intermodülasyon ve harmonik testleri şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

Broadcast sistemlerinde stüdyo ve emilsiyon noktası yada emilsiyon noktasından transpozer noktasına ses görüntü data iletişimi sağlayan radyolink sistemlerini yerli tasarım olarak üretmekle birlikte kurulum işletim bakım hizmetlerinide ekibimiz üst segment test sistemleriyle gerçekleştirmektedir.
 
Gsm şebekelerinin olmadığı fabrika şantiye ve yerleşim merkezlerine geniş band ya da istenilen gsm operatörüne ait sinyalleri aktarmaya yarayan repeater sistemlerinide Jammersystem Savunma Ve Teknoloji A.Ş. olarak yerli olarak imal etmekteyiz.

Vhf Uhf bandında çalışan dijital ve analog telsiz sistemleri ve role sistemlerinin kalibrasyonu bakımı montajı satışı gibi hizmetleri şirketimiz sağlamaktadır.  Ayrıca Marin sektöründe ve uzun mesafe haberleşme sağlayan SSB telsiz sistemlerinin montaj satış ve bakımı da profesyonel ekibimizce sağlanmaktadır.

Yüksek mesafelerde görüntü ses ya da veri iletimi için şirketimiz Jammersystem Savunma Teknoloji A.Ş. ,  1.2  1.7  2.4 3.8 5.8 GHZ bandında çalışan 2000 metreden 200 kilometreye kadar iletim yapabilen özel radyolink sistemleride üretebilmektedir. Alıcı verici sistemin tasarımı mikroişlemci yazılımı tamamen yerli olmakla birlikte kullanıcıya özel çözümler şirketimizce sağlanmaktadır.