30 watt sinyal köreltici

%100 yerli olarak imal ettiğimiz RF çıkış gücü seviyesi ayarlanabilir 30 watt çıkış gücüne sahip sinyal kesici sinyal karıştırıcı jammer  cihazımız yazılım tasarım ve dizayn olarak da tamamen yerli üretimdir . Yüksek frekans sistemleri konusunda ilkleri başaran şirketimiz cep telefonu kullanımının sorun oluşturduğu yerler için ürettiği orta seviye çıkış gücüne sahip ürünümüzdür.

Ürettiğimiz 30 watt gsm sinyal kesici jammer ürünü ortalama 50  ile 200 metrekare arasında değişen bölümlerde cep telefonlarından sesli görüşme veri bağlantısı (internet) gibi özelliklerin geçici olarak durdurulması amacıyla kullanılmaktadır. Çıkış gücü seviyesi yani etki alanı ayarlanabilir yapıda olduğundan kullanıcı basit şekilde çıkış örneğin ibadet esnasında çalan bir cep telefonu cemaatin dikkatini dağıtacağından ibadethanelerde üretimini yaptığımız sistemin kullanılması huzurlu ve insanların dikkatinin dikkatinin dağılmayacağı bir ibadet olanağı sunacaktır.

Üniversite ya da herhangi bir okulda öğrencilerin sınav durumlarında internet yada dışardan arama mesaj gibi özellikleri kullanarak kopya çekmesi önleneceği gibi normal ders dönemlerinde telefonla ilgilenip dikkatinin dağılacağı durumlarda sistem aktif edilerek telefonu devre dışı bırakmak öğrencinin dersle ilgilenmesi konusunda motive edecektir.

Aynı zamanda iş yerleri toplantı salonları imalat atölyeleri gibi yerlerde üretimin artması ve iş kazalarına karşı korunma yöntemleri arasındadır çünkü çalışan personel telefonla dikkatini dağıtmayacağı için dikkati sorumluğundaki bölümde olacaktır .

%100 yerli üretim olan 30 watt gsm sinyal kesici jammer cihazı ülkemizde kullanılan mobil haberleşme sistemlerinin tamamını bloke etmektedir. Edge olarak isimlendirilen analog ses iletimi 3G  UMTS HSPA HSPA+ terimleriyle anılan mobil veri mobil dijital ses  iletimi alımı ve en son olarak ülkemizde kullanılmaya başlayan ve dünyada sadece üç ülkede kullanılan LTE 4.5G yüksek hızlı veri sistemini tamamen bloke etmektedir.

Ülkemizde 4.5G LTE komünikasyon  sistemini bloke eden ilk firma özelliğimizin yanı sıra ürettiğimiz sistemlerin modüler olması vasıtasıyla ileriki yıllar için planlanan 5G gibi Sistemlere Geçişinde ise sadece modül ilavesiyle çalışmaya devam edecek olup yeniden bir cihaz almaya gerek duyulmayacaktır.

30 watt gsm sinyal kesici jammer cihazı yerli üretim olduğundan iki yıl ücretsiz garanti ve kalibrasyon 10 yıl yedek malzeme garantisi altında tarafınıza sunulmaktadır. Aşırı yüksek  şebeke besleme voltajı sıvı temas yetkisiz müdahale çalışma ortamındaki çalışmaya engel teşkil eden bağıl nem ısı gibi durumlar garanti kapsamı dışındadır. Sistem çalışma esnasında ortamda bulunan wifi dect telefonlar, kablosuz klavye mouse, kablosuz kumanda gibi diğer sistemlere etki etmemesi için ürün laboratuvarda kontrol edilirken çıkış filtreleri oluşturularak başka frekanslara olan etkileri tamamen bertaraf edilmektedir. ürettiğimiz jammer cihazı için teknik veriler aşağıda belirtilmiş olup imalatçı firma olduğumuzdan taleplerinize uygun istenilen frekans ve güçlerde özel imalat yapabilmekteyiz.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Besleme voltajı190/240 Volt AC 3.2 amper
Çalışma Sıcaklığı-20  /  +40
Garanti Süresi2 yıl garanti 10 yıl yedek parça garantisi
Anten Yapısı5 adet 3 dbI ommidirectional  ( eşyönlü )  anten
Frekans Ve Çıkış Gücü790/820  Mhz – 6 Watt

925/960  Mhz – 6 Watt

1805/1880 Mhz – 6 Watt

2110/2170 Mhz – 6 Watt

2550/2690 Mhz – 6 Watt